Regionalna Izba Obrachunkowa w Gdańsku
Drukuj artykuł
Zamknij okno
Komórki organizacyjne RIO w Gdańsku » Biuro Izby » Biuro Izby - organizacja

Organizacja

Biuro Izby (Gdańsk)

 

Telefon:

e-mail:

 

58 301-86-45

biuro@gdansk.rio.gov.pl

Beata Futyma-Suska - Kierownik Biura

Telefon:

e-mail:

58 320-17-19

beata.suska@gdansk.rio.gov.pl

Iwona Drozdz - Z-ca Kierownika Biura

 

Telefon:

e-mail:

 

58 320-17-18

iwona.drozdz@gdansk.rio.gov.pl

 

Monika Dylewska - sekretariat

Telefon:

e-mail:

58 301-86-45

sekretariat@gdansk.rio.gov.pl

Monika Ehm-Szydlik

Telefon:

e-mail:

58 301-86-48

monika.ehm@gdansk.rio.gov.pl

Agnieszka Nałęcz

Telefon:

e-mail:

58 320-85-52

agnieszka.nalecz@gdansk.rio.gov.pl

Magdalena Kołacińska

Telefon:

e-mail:

58 320-85-52

magdalena.kolacinska@gdansk.rio.gov.pl

Alicja Krause

Telefon:

e-mail:

58 320-85-52

alicja.krause@gdansk.rio.gov.pl

Paulina Przepióra

Telefon:

e-mail:

58 301-86-48

paulina.przepiora@gdansk.rio.gov.pl

Michał Horowski - informatyk

Telefon:

e-mail:

58 765-99-85

michal.horowski@gdansk.rio.gov.pl

Marcin Tessmer - informatyk

Telefon:

e-mail:

58 765-99-86

marcin.tessmer@gdansk.rio.gov.pl

 

 

 

Zespół Zamiejscowy w Słupsku

 

Telefon:

e-mail:

 

59 842-79-31

slupsk@gdansk.rio.gov.pl

Bożena Kulesza - sekretariat

Telefon:

e-mail:

59 842-79-31

bozena.kulesza@gdansk.rio.gov.pl

 

Redaktor: Marcin Tessmer Źródło: Marcin Tessmer
Utworzony: 2014-01-14 11:25:56 Ostatnia zmiana: 2016-11-03 12:25:54